Satış ve Pazarlama


          Satış ve Pazarlama Departmanımız yoğun rekabetin yaşandığı Alüminyum ve Alüminyum ürünleri pazarında ürünlerimizin başarıyla konumlandırılmaları amacıyla stratejilerin oluşturulması ve uygulanması için örgütlenmiştir.

          Üretim kapasitesinde ve kalitesinde sağlanan yeni olanak ve gelişmelere paralel olarak yurtiçi pazar payının artırılması hedefi içinde; en iyi hizmeti müşterilere sunabilen bir işleyiş anlayışı ve bilimselliği içinde etkin bir satış ve pazarlama ağının teşkili ve bu ağın uzman yönetici, eğitici, satış, propaganda ve idari kadrolarla doldurulması yönünde devam eden reorganizasyon çalışmaları hızla devam etmektedir.

          Satış ve Pazarlama teşkilatımız yurdun her köşesine etkin hizmet götürebilen satış ve pazarlama teşkilatı hedeflerini yakalamanın mutluluğunu ve gelecek hedeflerine koşmanın heyecanını yaşamaktadır. Doğrudan kurumlara ve müşterilere çalışma yapan ekibimiz gerek müşteri memnuniyetini sağlama gerekse de ihtiyaçlara hızlı şekilde cevap verebilme özellikleri ile Satış ve Pazarlama Departmanı’nın gelişiminde her zaman itici bir güç olmuştur.

          Önem verilen konuların başını çeken hızlı sevkiyat anlayışı oluşan müşteri portföyüne hizmet sunmada BERKON’ un farkını her zaman ortaya koymuştur. Satış ve Pazarlama ‘nın bütün organizasyonunu sağlayan merkez kadromuz genç ve dinamik yapısıyla her geçen gün gelişerek hizmet vermektedir. Uygulamaya konulan Müşteri Memnuniyeti Anketi ile belirli aralıklarla farklı alım güçlerine sahip ünitelere firmamızı, ürünlerimizi, çalışanlarımızı ve hizmetimizi değerlendirme fırsatı verilmekte ve elde edilen sonuçlar daha iyiyi yakalamak için birer fırsat olarak görülmektedir.

          Yurtiçi pazar payının artırılması hedeflerinin yanında, mevcut olanaklar ile yurtdışı pazarından da pay alabilen firma konumuna gelmeyi öncelikli hedefler içine almış olan BERKON; Balkan ülkeleri, Afrika, Orta Doğu ülkeleri ve Türkiye Cumhuriyetlerinde bu yöndeki girişimlerini ve faaliyetlerini yoğun olarak sürdürmektedir. Mevcut modern, teknolojik olanaklarını, üstün beceri, bilgi ve tecrübeye sahip uzman çalışan kadrolarıyla birleştiren BERKON, dünya standartlarındaki üretimiyle Alüminyum Sanayindeki üstünlüğünü geçmişte olduğu gibi bugün de muhafaza etmekte, yarınlarda insanın olduğu her ortama hizmet ilkesiyle yapabileceği yeni hizmetlerin heyecanıyla gelecekteki hedeflerine doğru kararlılıkla ve güvenle koşmaktadır.


Ana Sayfa AramaSite Haritası